"הרגשתי שאת ממש כמו משפחה"

30 ינואר, 2012

מיכל המקסימה,

בסוף שנת 2010, בהיותי בת 35, הרגשתי צורך להביא ילד לעולם. לשמחתי, למרות בעיות מסוימות בקשר, בן זוגי הסכים איתי ונכנסתי להריון. לקראת סוף ההריון החלו חששות ופחדים מהלא נודע ומהחוסר בידע ובניסיון מעשי. החלטתי להיעזר בדולה. לא עבר זמן רב, ונכנסת לחיי.

את בראש ובראשונה אמא בעצמך, מה שמקנה לך ניסיון מעשי רב, אבל זו אינה הסיבה היחידה לרומן שלי איתך. את מאוד מקצועית – אפשר היה להבחין בכך כבר מהרגע הראשון. הפכת למרגיעה הראשית שלי, והורדת לי את סף החששות.

במהלך ההריון והלידה חסר לי מאוד הקשר עם אמי, שנפטרה לפני כמה שנים; את, בהיותך אדם מאוד אנושי, סבלני, חם ותומך, מילאת חלק משמעותי מהחוסר הזה. בתוך זמן קצר ביותר נקשרתי אלייך מאוד, והרגשתי שאת ממש כמו משפחה: ליווית אותי בפגישות אצלי בבית וגם באמצעות שיחות טלפון. ביום הלידה הגעת לבית החולים במהירות, ידעת בדיוק מה לעשות, וגרמת לי להרגיש הכי בנוח שאפשר. הרגעת גם את בן זוגי, שהיה שם לצדי במהלך הלידה. לאחר לידה לא פשוטה, פיזית ונפשית, היית שם בשבילי הן בבית החולים והן בבית.

מיכל המדהימה, היית שם בשבילי ברגעים הכי חזקים ומשמעותיים שהיו לי אי פעם בחיי, והפגנת הרבה חום, רוך ואהבה. אני ממליצה עלייך בחום רב לכל יולדת.

סמדר, אמא של מעיין (052.385.1994)

הוסיפי תגובה