נעים מאוד, אני מיכל: דולה ונטורופתית — מלווה בפריון, הריון, לידה והורות ראשונית, הפועלת באזור המרכז והשרון.

מאז שאני זוכרת את עצמי אני אמא. באופן מעשי האימהות שלי נולדה עם בני יונתן, אבל הידע, התחושות והגישה היו שם עוד בילדותי־שלי, ותמיד נראו לי טבעיים לחלוטין. כשבחרתי במסלול מקצועי, היה לי ברור שאני צריכה לעבוד עם אנשים ובעיקר בתחום הטיפולי, ולכן למדתי נטורופתיה בקמפוס "ברושים" של אוניברסיטת תל אביב. כבר מתחילת הלימודים התמקדתי  בתחום ההריון, הפריון והלידה, ולמדתי בכל התמחות ובכל קורס אפשרי בנושאים הללו, מרפלקסולוגיה ועד רפואת צמחים. הנטורופתיה, שהיא גישה מקיפה לבריאות ולרפואה משלימה, בנתה אצלי בסיס איתן ורחב וסיפקה לי עושר של כלים טיפוליים שאותם אני מיישמת בכל יום.

את הכלים הטיפוליים האלה יישמתי גם על עצמי. כמי שהתקשתה להיכנס להריון, וכמי שעברה לידה ארוכה וקשה בעצמה, היתה לי הזדמנות נדירה לבחון באופן אישי מה עובד יותר ומה פחות, וכיצד הדברים מרגישים מנקודת המבט של אמא־לעתיד. אחרי הלידה, כל הדברים הללו הובילו יחד, באופן כמעט מובן מאליו, להבנה שאני צריכה להיות דולה. וכך מצאתי את עצמי בלימודי ליווי הריון, לידה ותינוק במכללת "מהות" של אוניברסיטת בר אילן.

השילוב בין דולה לבין נטורופתית הופך את הידע שלי למקיף ושלם במיוחד. ההריון הוא תקופה רגישה, שמציפה המון שאלות ולא מעט קשיים פיזיים. ההכשרה הכפולה שלי מאפשרת לי לטפל בך, מתחילת ההריון ועד הרבה אחרי הלידה, בשפע של גישות — תזונה, עיסוי, רפואת צמחים, רפלקסולוגיה, פרחי באך ועוד. את, מצדך, מקבלת מענה אחד, מסודר ומקיף, ולא נדרשת להתלבט בין העצות של מאה חבֵרות ואלף ספרים ואתרים.

כיוון שאני רוצה להנות גם מהדובדבן ולא רק מהקצפת, את מוזמנת לשוב ולהפגש איתי בסדנאות עיסוי התינוקות שאני מעבירה. נוסף על המידע המעשי שהן מספקות, הסדנאות הללו מהוות גם מעגל תמיכה של אימהות טריות בדיוק כמוך, עם אותן שאלות והתלבטויות. התמיכה שלהן ושלי תספק לך תזכורת יומיומית שאת לא לבד — ובחודשים שאחרי הלידה, כפי שתגלי בקרוב, תחושת היחד הזו תהיה אחד העוגנים שיסייעו לך להפוך לאמא שאת רוצה להיות.

אם יש לך שאלות נוספות, את מוזמנת להתקשר אליי ישירות (0544-767845), לשלוח לי מייל, או ליצור קשר דרך האתר. אני תמיד שמחה לענות, לסייע ולהיפגש.

מיכל : )